Konfirmationer i Bramdrupdam, Lejrskov, Eltang og Vamdrup

Der er konfirmationer i Bramdrupdam, Lejrskov, Eltang og Vamdrup. Foto: Colorbox.

Konfirmationer i Bramdrupdam, Lejrskov, Eltang og Vamdrup

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Følgende unge konfirmeres i:

Bramdrup Kirke bededag 17. maj kl. 9.30:

Jacob A. Brink, Maja P. Larsen, Freja H. Lorentzen, Aida Krintel-Hermansen, Sarah L. Jacobsen, Mads H. Lauridsen, Karoline M. Bonefeld, Marie H. Nielsen, Viktor H. Rossen, Daniel I. Bundesen, Sebastian A.T. Rost, Markus P. Schøsler, Mathias L.V. Pedersen, Alexander K. Bak, Caroline Leonhard.

Bramdrup Kirke bededag 17. maj kl. 11.15:

Kristine K. Thygesen, Mathilde G. Jørgensen, William M.C. Nørgaard, Mads K. Skovdal, Lucca H. Molin, Mathilde B. Ohlsen, Mark L. Lyckholm, Jacob Hansen, Mathilde J. Becker, Ida Bæk, Anne S. Svendsen, Peter H. Lauridsen, Oliver H. Rosen.

Lejrskov Kirke bededag 17. maj kl. 10.00:

Emil Dall Schmidt, Pauline Gosvig Pedersen, Malthe Eriksen, Magnus Bilde Levandovski, Kasper Grotkorp Busch, Magnus Møller Mørup, Christian Pagh Blem Sørensen, Mie Mehlgaard Sørensen, Laura Nissen, Magnus Reinhardt Linaa Sjøgaard, Mille Vinterberg Jensen, Stephanie Beck Sørensen, Cecilie Bennedsen, Marlene Straarup Jensen, Thea Kloster Keseler.

Eltang Kirke bededag 17. maj kl. 10.30:

Mads Winther og Tilde Täubl Mathiesen.

Vamdrup Kirke bededag 17. maj kl. 9.00:

Sebastian Teddy Dalgaard Andersen, Tobias Smith Byrsing, Casper Kloster Albeck Hansen, Emil Enggrob Jørgensen, Benjamin Ladegaard Kock, Noah Richard Mejer, Victor Tækker Pedersen, Noah Rimmer Skov.

Vamdrup Kirke bededag 17. maj kl. 11.00:

Alberte Fredsted Andreasen, Sarah Andersen, Victoria Andersen, Isabella Kejser Damm, Caroline Amalie Kaufmann, Gry Damm Sandholdt, Lea Schelde-Rasmussen, Anna Lund Sørensen, Camilla Møller Vernersen, Jordy Neo Andersen, Victor Egede Autzen, Alexander Lund Beck, Sebastian Ristorp Bertelsen, Jens Raul Roman Buchwald, Jonas Damgaard Fyhn, Frederik Bach Jensen, Martin Tiphede Kristensen, Jeppe Frost Nielsen, Jaime Pedersen, Bjørn Højsgaard Schweer, Lukas Gannerup Schöer, Mads Kjerkegaard Tonnesen.

Konfirmationer i Bramdrupdam, Lejrskov, Eltang og Vamdrup

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce